Ochutnávka vín na Južnej Morave

Destinácia: Česká republika, Juhomoravský kraj (Brno)
Kód zájazdu: 1238178
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Zábava
Gastro

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

TV jacuzzi, vírivka internet, WiFi detské ihrisko bazén
Úvod
Vydajte sa za krásami zámku Lednice, ktorý je súčasťou Lednicko-valtického areálu. Komplex patrí k najromantickejším miestam Európy. Spoznajte miesta, kde môžete spojiť kultúrne zážitky s pohárom lahodného vína. Nemusíte byť zanietený biológ, ani vlastniť vysvedčenie s jedničkou z prírodopisu, aby vás návšteva zámockého skleníku Lednice nadchla. Expozícia Vás dostane svou bezprostrednosťou, originalitou a autentickosťou. A vedeli ste, prečo je uprostred Európy moslimský minaret, ktorý patrí skôr do nejakej islámskej krajiny, ako do Českej republiky?

Program:
1. deň
Odchod z Prešova v skorých ranných hodinách. Príchod do VALTICE /UNESCO/, dielo známeho architekta Fischera z Erlachu, prehliadka zámku – hlavného sídla Lichtensteinovcov. V popoludňajších hodinách presun na ubytovanie. Možnosť večere s degustáciou vína, nocľah.

2. deň
Po raňajkách, odchod do Znojma, mesta vína a kultúry a tiež bývalého sídla moravských kniežat. Mesto patrí k absolútnym turistickým špičkám južnej Moravy. Prechádzka historickým centrom mesta s množstvom historických pamiatok, kláštorov a chrámov. Nebude chýbať kniežacia rotunda sv. Kataríny, najstaršia obrazáreň českej štátnosti (najvzácnejšia pamiatka mesta), ktorú by žiaden návštevník nemal si nechať újsť! Znojemský hrad - ochranná bašta juhu Moravy a dejisko slávnych moravských krajinných snemov. Fakultatívne návšteva znojemského historického podzemia - labyrint podzemných chodieb až 25 km dlhých po trase s rozprávkovým až hororovým ladením. Presun do Mikulova, po príchode prechádzka historickými uličkami a prehliadka barokového zámku. Návrat na ubytovanie, možnosť večere, nocľah.

3. deň
Po raňajkách presun do Lednického areálu /UNESCO/, ktorý patrí jedným z najmalebnejších na Morave. pozrieme si Lednický zámok, ako ich letné sídlo. V jeho zámockom parku možno navštíviť Minaret stojací na brehu rybníka. Neďaleko sa ukrýva! uprostred lesa lovecký zámoček Janův hrad. Možnosť návštevy aj skleníka a zámockého parku so vzácnymi drevinami. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko.

CK si v prípade nutnosti vyhradzuje právo zmeny trasy a poradia programu pri zachovaní obsahu zájazdu, prípadne presun iným dopravným prostriedkom počas prehliadky miest. Pre realizáciu zájazdu pri zachovaní ceny zájazdu je nevyhnutných najmenej 30 účastníkov. V prípade skupinového zájazdu bude termín zájazdu stanovený osobitne.

Ubytovanie:
1 izba 2 dospelí - 1/2 Dvojlôžková izba
Štandardne zariadená izba Relax hotela Stork, manželské dvojlôžko alebo oddelené postele, kúpeľňa, sprchový kút a WC, uteráky.
Tento hotel sa nachádza 2 minúty chôdze od centra mesta Lednice a Lednického zámku. Ponúka vonkajší bazén a vírivku. K dispozícii je aj detské ihrisko.
Relax Hotel Stork poskytuje izby vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, vysokokvalitnými zdravotnými matracmi a TV. V kúpeľniach je k dispozícii sušič na vlasy.
Maximálne možné obsadenie: 2 dospelí

Odporúčaná výmena na vstupy
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov a lístkov, nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.
Zámok LEDNICE_vstup do zámku 240 CZK /dospelá osoba, 190 CZK /deti od 6-18 rokov
Zámok VALTICE_vstup do zámku 230 CZK /dospelá osoba, 180 CZK /seniori nad 65 rokov, deti od 6-18 rokov
ZNOJEMSKÉ PODZEMIE_vstup 130 CZK /dospelá osoba, 80 CZK /deti od 6-18 rokov
Zámok Mikulov_vstup do zámku 120 CZK /dospelá osoba

Cena zahrňuje
doprava klimatizovaným autokarom
2x ubytovanie v hoteli s raňajkami
služby sprievodcu CK
CK zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb.z

Cena nezahrňuje 
komplexné cestovné poistenie 2,50 € /osoba /deň
pripoistenie PANDEMIC 1,50 € /osoba /deň
večera 19 €/os. a degustácia 22 €/os.
vstupy do pamiatok a múzeí
miestenka 5€ /osoba (môžete si vybrať miesto v autobuse)
príplatok za 1/1 lôžkovú izbu 35 €/osoba/noc

Kontakty

tel: +421 36 6345 296
+421 918 826 256
e-mail: info@avocado.sk

Newsletter

Pre odoberanie aktuálnych noviniek zadajte prosím Váš

E-mail:

 

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,32 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,63 TRY
Americký dolar  EUR 1,05 USD

Zobraziť všetky »

Luxusné plavby